Fundacja Talitha Kum

„Wstańcie, nie lękajcie się!”

Mt 17,7

Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego w Bagnie

29 lipca – 6 sierpnia 2023 r.

Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego – pomagają w otwarciu się na łaskę uzdrowienia wewnętrznego. Prowadzą do pogłębionej refleksji nad relacjami z osobami najbliższymi, samym sobą, sytuacji które mogły przyczynić się do naszych różnych zranień duchowych, mających wpływ na nas samych obecnie. Nie wystarczy odkryć traumę odpowiadającą za nasze zachowania, oczekując, że ludzie zmienią swoje postępowanie. Potrzeba uleczenia starych ran. Ten łącznik ofiaruje uzdrawiająca moc Jezusa.

Tylko On ma klucz |

Zapraszamy do przeżycia Rekolekcji Uzdrowienia Wewnętrznego w Bagnie.

Kolejny raz Rekolekcje odbędą się w domu rekolekcyjnym ToTu w Bagnie – przepięknie położonej miejscowości, niedaleko Obornik Śląskich. Teren Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów, gdzie znajduje się dom ToTu, jest pełen zieleni i ścieżek spacerowych. Bliskość natury pozwoli Ci wyciszyć się, aby lepiej przeżyć czas Rekolekcji.

Wypełnij poniższy formularz, aby się zapisać.

Najczęściej Zadawane Pytania

Dla kogo?

Dla Ciebie!

Są jednak pewne ograniczenia.

W Rekolekcjach może wziąć udział osoba pełnoletnia i zdrowa psychicznie. Dom “ToTu” nie jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych (liczne schody, brak wind).

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie.

Jaki jest koszt udziału w Rekolekcjach?

Koszt udziału osoby dorosłej to 990,00 zł.

Koszt udziału dziecka w wieku od 3 do 15 lat to 500,00 zł.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Rekolekcji.

Ramowy plan Rekolekcji

Każdego dnia zmierzymy się z dwoma tematami, które będziesz mieć także możliwość omówić w grupie dzielenia. Będziemy się wspólnie modlić i spędzać czas na warsztatach. 

Ramowy plan dnia znajdziesz poniżej:

RAMOWY PLAN DNIA

Gdzie odbędą się Rekolekcje?
Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego odbędą się w Bagnie, w województwie dolnośląskim, w gminie Oborniki Śląskie.

Dom “ToTu”
ul. Ziołowa 53, Bagno
55-120 Oborniki Śląskie

Jak dojechać?

Organizator nie zapewnia dojazdu na miejsce Rekolekcji. 

 

Do Bagna najłatwiej dojechać własnym samochodem. 

 

Po wcześniejszym uzgodnieniu, postaramy się pomóc odbierając uczestników ze stacji kolejowej w Osoli lub Obornikach Śląskich.

Warunki lokalowe

Dom “ToTu” to niedawno wyremontowany 5 kondygnacyjny obiekt z 2-3 osobowymi (maksymalnie 4 dla rodzin) pokojami z łazienkami. 

 

Szczegółowy opis Domu “ToTu” znajdziesz na stronie obiektu: totu.sds.pl.

Co będą robić dzieci?

W czasie Waszych Rekolekcji dzieci pod opieką animatorek będą odkrywać tajemnice Eucharystii. Przeniosą się na odległy dziki zachód. Przez tydzień będą uczestniczyć w zabawach, grach i zajęciach, które mają je zaprowadzić na niebiański bal! Podczas rekolekcji będą miały okazję doświadczyć niesamowitego, indywidualnego spotkania z Jezusem. Gwarantujemy dobrą opiekę i dużo zabawy dla KAŻDEGO dziecka!

Więcej szczegółów w Regulaminie.

Masz pytania?

Napisz lub zadzwoń:

 

E-mail: rekolekcje@talithakum.com.pl

Tel: +48 737 318 713

Świadectwa

Niechciane dziecko, trudne dzieciństwo, koszmarne małżeństwo, niska samoocena – ja, podejmującą wiele prób poprawy „czegokolwiek”. Dostaję ulotkę – REKOLEKCJI UZDROWIENIA WEWNĘTRZNEGO – TYLKO ON MA KLUCZ. Ktoś powiedział – „MYŚLĘ, ŻE TO DLA CIEBIE - ja to przeżyłem, mnie zmieniło i jestem szczęśliwy”. Rekolekcje w Bagnie okazują się cudownym czasem zapewniającym dyskrecję, zrozumienie, zaufanie, czasem wspartym wspólną modlitwą w otoczeniu pięknego parku. CZASEM, W KTÓRYM JEZUS DOTYKA OSOBIŚCIE. Dziękuję Bogu za ten czas a organizatorom za włożony trud i modlitwę. Dziś mogę powtórzyć – „ja to przeżyłam, mnie zmieniło i jestem szczęśliwa”.

Małgorzata

To były całkiem inne rekolekcje w jakich brałem udział. Doświadczyłem w nich, że Boża moc nie ma sobie równych, działa przez ludzi słabych i grzesznych, którzy z miłości do Boga i bliźnich zorganizowali te rekolekcje. Dawali świadectwa swojej wiary. Mimo moich upadków i grzechów doświadczyłem, że moc Boga jest większa od mocy złego.

Janusz

O Fundacji

Głównym celem działalności fundacji Talitha Kum jest prowadzenie domu ulgi w cierpieniu, gdzie cierpiący mogą otrzymać pomoc zarówno cielesną jak i duchową i nasze działania ukierunkowane są na stworzenie tego dzieła.

Obecnie Fundacja stara się stworzyć mechanizmy finansowe w celu realizacji celu głównego. Ponadto Fundacja angażuje się w działalność ewangelizacyjną poprzez organizowanie i współorganizowanie różnego rodzaju inicjatyw ewangelizacyjnych takich jak rekolekcje, kursy, wspomaganie wspólnot chrześcijańskich,  wydawnictwa. 

Fundacja Talitha Kum również pomaga w sposób bezpośredni osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej, szczególnie związanej z doświadczeniem choroby.  

Obszary działalności

Wspieramy Dzieło Nowej Ewangelizacji, realizowane przez Wspólnotę Zacheusz. Wspólnota prowadzi kursy w duchu Nowej Ewangelizacji, pomagając w rozwoju duchowym i głębszym poznaniu Boga.

Chcielibyśmy prowadzić Dom Ulgi w Cierpieniu, aby cierpiący mieli miejsce, w którym zaznają ukojenia zarówno na duszy jak i na ciele. Inspiracją był dom ulgi w cierpieniu Św. Ojca Pio.

Wspieramy finansowo inne fundacje, dzieła i osoby potrzebujące. Poprzez stworzony model finansowania chcemy wspierać w trudnej, ale szlachetnej drodze.

Inicjatywy

Plakat Kursu Alpha 2023
Kurs Alpha 2023
Plakat kursu Nowe Życie. Na obrazie drzewo, z lewej uschnięte na spalonej ziemi, z prawej strony drzewo zielone, ziemia pokryta trawą
Kurs Nowe Życie, Wrocław-Oporów, wrzesień 2022
Plakat Rekolekcji Uzdrowienia Wewnętrznego, Bagno, 23-31 lipca 2022, na obrazie ręka ze śladem po przebiciu w nadgarstrku, trzymająca klucz. Na środku hasło "Tylko ON ma klucz".
Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego, Bagno, lipiec 2022
Plakat Kursu Alpha dla młodych
Kurs Alpha dla młodych 2018
Bal Sylwestrowy 2016/2017

Wesprzyj nas

Fundacja TALITHA KUM czerpie dochody z działalności gospodarczej oraz wpłat dobrowolnych dobroczyńców.

 1. Wpłaty dobrowolne można dokonać bezpośrednio na poniższy rachunek:

  Fundacja TALITHA KUM,
  ul. Mokronoska 8
  52-407 Wrocław
  NIP: 8943062071

  Bank Santander Bank Polska
  Nr rachunku 10 1090 1522 0000 0001 4255 4280

  Z dopiskiem: Na cele statutowe fundacji

 2. Darowizny rzeczowe np. lokal do wynajmu
 3. Przykładowy schemat działalności gospodarczej znajduje się na załączonym schemacie

Kontakt

Kontakt