Fundacja Talitha Kum

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego Nowa Ruda

Fundacja Talitha Kum jest organizacją, której głównym celem jest prowadzenie domu ulgi w cierpieniu. To miejsce, gdzie osoby przeżywające trudności cielesne i duchowe mogą znaleźć wsparcie i pomoc. Jednym z ważnych elementów działalności fundacji są rekolekcje, zwłaszcza te skierowane na uzdrowienie wewnętrzne.

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego organizowane przez Fundację Talitha Kum mają na celu otwarcie się na łaskę uzdrowienia duchowego. Przez głęboką refleksję nad naszymi relacjami z najbliższymi, samymi sobą oraz sytuacjami, które mogły przyczynić się do naszych duchowych zranień, możemy doświadczyć uzdrowienia. Odkrywanie przyczyn naszych zachowań i traum nie wystarcza, aby przekształcić nasze życie. Konieczne jest również uzdrowienie starych ran, które połączone zostają z uzdrawiającą mocą Jezusa.

Fundacja Talitha Kum angażuje się nie tylko w organizowanie rekolekcji uzdrowienia wewnętrznego, ale także innych rekolekcji katolickich oraz różnego rodzaju inicjatyw ewangelizacyjnych. Współpracuje z innymi organizacjami i wspólnotami chrześcijańskimi, aby promować wartości duchowe i głębsze poznanie Boga. Kursy, wydawnictwa i wspieranie wspólnot są ważnymi elementami działalności fundacji.

Ponadto, Fundacja Talitha Kum bezpośrednio pomaga osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej, zwłaszcza tym związanych z doświadczeniem choroby. Jej zaangażowanie nie ogranicza się jedynie do aspektu duchowego, ale obejmuje również pomoc cielesną.

Fundacja Talitha Kum jest także wsparciem dla Dzieła Nowej Ewangelizacji prowadzonego przez Wspólnotę Zacheusz. Działa poprzez udzielanie wsparcia finansowego innym fundacjom, dziełom i osobom potrzebującym. Stworzony przez nią model finansowania ma na celu wspieranie tych szlachetnych, choć czasem trudnych działań.

Działalność Fundacji Talitha Kum jest wyrazem jej oddania i zaangażowania w budowanie lepszego świata poprzez rekolekcje, modlitwę uzdrowienia oraz pomoc materialną i duchową. Jej wysiłki skierowane są na szerzenie wartości duchowych, umacnianie wiary i pomaganie tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego Nowa Ruda

Rekolekcje >>

2023-05-18-10-31

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *