Fundacja Talitha Kum

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego Jelenia Góra

Rekolekcje to czas na refleksję i modlitwę, której celem jest uzdrowienie wewnętrzne. Fundacja Talitha Kum organizuje rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, które pozwalają na otwarcie się na łaskę uzdrowienia wewnętrznego oraz modlitwę uzdrowienia.

Rekolekcje prowadzą do pogłębionej refleksji nad relacjami z osobami najbliższymi, samym sobą oraz sytuacjami, które przyczyniły się do naszych różnych zranień duchowych. Nie wystarczy jedynie odkryć traumę odpowiadającą za nasze zachowania i oczekiwać, że ludzie zmienią swoje postępowanie. Potrzeba uleczenia starych ran poprzez uzdrawiającą moc Jezusa, który pozwala na uzdrowienie duchowe i fizyczne.

Jezus, dzięki swojej uzdrawiającej Mocy, jest źródłem uzdrowienia wewnętrznego. Modlitwa uzdrowienia pozwala na odczuwanie łaski Jego obecności w naszym życiu oraz na uleczenie naszych zranień duchowych. Rekolekcje katolickie organizowane przez fundację Talitha Kum umożliwiają na pogłębienie relacji z Jezusem oraz na poznanie Go lepiej.

Fundacja Talitha Kum stawia na działanie w duchu ewangelizacyjnym, organizując różnego rodzaju inicjatywy w tym także rekolekcje. Działalność fundacji ma na celu pomoc wewnętrzną, duchową i materialną. Wszystkie działania fundacji są skierowane na pomoc ludziom potrzebującym oraz poprawę ich jakości życia.

Rekolekcje organizowane przez fundację Talitha Kum to możliwość wypoczynku, zatrzymania się w biegu i skupienia na sobie. Dzięki temu, uczestnicy rekolekcji mogą doświadczyć bliskości Jezusa, uzdrowienia duchowego i wewnętrznego. Rekolekcje to czas na przemyślenie swojego życia, na przebaczenie i uzdrowienie rany duszy.

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego Jelenia Góra

O fundacji >>

2023-05-04-10-21

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *