Fundacja Talitha Kum

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego Jaworzyna Śląska

Fundacja Talitha Kum – bezcenna ostoi dla duszy i ciała

Głównym celem działalności Fundacji Talitha Kum jest prowadzenie domu ulgi w cierpieniu. To miejsce, które ma za zadanie przynieść pomoc zarówno cielesną, jak i duchową cierpiącym. Swoje działania Fundacja ukierunkowuje na stworzenie tego ważnego dzieła.

Fundacja Talitha Kum z dużą troską podejmuje wysiłki w zakresie tworzenia efektywnych mechanizmów finansowych. Te mają służyć realizacji celu głównego, lecz to nie jedyny obszar, w którym Fundacja jest aktywna. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się tu rekolekcje. Przykładem są Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego, które pomagają w otwarciu się na łaskę uzdrowienia.

Te rekolekcje katolickie prowadzą do pogłębionej refleksji nad relacjami z osobami najbliższymi, samym sobą, a także sytuacjami, które mogły przyczynić się do naszych zranień duchowych. To proces, który umożliwia modlitwę uzdrowienia, pozwala odkryć traumy stojące za naszymi zachowaniami i uleczyć stare rany. Właśnie ta modlitwa uzdrowienia jest tym, co ofiaruje uzdrawiającą moc Jezusa.

Fundacja Talitha Kum angażuje się w działalność ewangelizacyjną, wspierając różnego rodzaju inicjatywy ewangelizacyjne, takie jak kursy, wydawnictwa, ale przede wszystkim rekolekcje. Wszystko po to, aby pomóc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji finansowej, zwłaszcza tym doświadczającym choroby.

Wszystkie te działania to wyraz wsparcia Dzieła Nowej Ewangelizacji, realizowanego przez Wspólnotę Zacheusz. Wspólnota ta prowadzi kursy w duchu Nowej Ewangelizacji, pomagając w rozwoju duchowym i głębszym poznaniu Boga. Fundacja Talitha Kum wspiera finansowo inne fundacje, dzieła i osoby potrzebujące, stając się ważnym filarem pomocy i wsparcia w trudnej, ale szlachetnej drodze.

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego Jaworzyna Śląska

Spotkania >>

2023-07-04-20-58

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *